Mamy przyjemność zaprosić na kameralne warsztaty tworzenia biżuterii metodą Tiffany’ego.


Warsztaty tego typu to wielka rzadkość, tym bardziej w naszym regionie. Tworzenie metodą witrażową biżuterii to wspaniała przygoda, przystępna dla każdego.

W trakcie 2-3 godzinnych warsztatów nauczysz się podstaw tworzenia metodą Tiffany, czyli techniką tworzenia witraży. Dowiesz się, jakich specyfików, narzędzi oraz materiałów używać. To kurs skierowany dla zupełnie początkujących i niezaznajomionych z tematem, jak również tych, którzy mają już jakieś pojęcie na ten temat.

Ponadto, z warsztatów wyjdziesz z własnoręcznie wykonanym wisiorem z kamienia szlachetnego, zawieszonym na łańcuszku lub rzemyku oraz dyplomem uczestnictwa.

Kurs zapewnia opanowanie metody na poziomie podstawowym. Na miejscu otrzymasz wszystkie potrzebne narzędzia, specyfikaty oraz materiały potrzebne do pracy.

Koszt warsztatów to całkowity koszt kursu wraz z materiałami.

1 godzina – teoria, czyli w skrócie, jakich materiałów używamy, jakie narzędzia przydadzą się do prac; co możemy tworzyć dzięki metodzie Tiffany; prezentacja biżuterii stworzonej, dzięki tej technice.
2 i 3 godzina – praktyka; kursanci samodzielnie (z pomocą nauczyciela ;) tworzą wisiory z wybranych kamieni i minerałów.

Kiedy?
12 stycznia 2019 r.

Koszt?
120 zł/osobę (to 3,4 - osobowe warsztaty, a więc kameralne). W przypadku, jeśli przyprowadzisz osobę towarzyszącą/przyjaciółkę/kolegę/mamę, oboje macie po 20% zniżki ;D

To także idealny pomysł na prezent! Jeśli chcesz zakupić warsztaty na prezent dla bliskiej osoby, otrzymasz od nas kupon na warsztat w ładnym opakowaniu.

Organizujemy także warsztaty w indywidualnie ustalonych terminach!

*Zainteresowanych prosimy o kontakt ze sklepem koralina.pl w celu rezerwacji miejsca i uiszczenia bezzwrotnej zaliczki.

Ilość miejsc ograniczona!
 

 

 

Facebook: https://www.facebook.com/events/2196280337259823/